Infrasauna sušildo ir atpalaiduoja kūną

 Infrasauna - tai puikus poilsio ir atsipalaidavimo būdas, ypač tinkamas šaltuoju metų laiku.
Jeigu esate aistringas pirties mėgėjas, bet dėl tam tikrų sutrikimų ar silpnesnės sveikatos negalite nė keliolikos minučių išbūti karštoje pirtyje (Jums trūksta oro, darosi silpna), galite rinktis alternatyvą - infraraudonųjų spindulių pirtį - infrasauną!

 Infrasaunos pranašumas:

  • natūralus prakaitavimas, esant neaukštai 40-60 C temperatūrai;
  • šiluma įsiskverbia į kūną net iki 4 centimetrų;
  • per pusę valandos išskiriamo prakaito kiekis 2-3 kartus didesnis nei saunoje per tą patį laiką, esant 90-110 C temperatūrai;
  • įrodyta, kad natūrali šiluma  atpalaiduoja įsitempusius raumenis, sušildo sąnarius ir mažina celiulitą;
  • infraraudonoji šiluma skaido riebalus į riebiąsias rūgštis ir vandenį, o gausiai prakaituojant toks "kokteilis" pašalinamas per odos poras;
  • prakaituojant sudeginama nemažai energijos - iki 600 kcal, todėl nuolat naudojantis infrasauna, riebalai ir šlakai organizme kauptis nebegali.

Sveikatos gerinimo sistemoje infraraudonosios bangos yra tarsi saulės ar natūrali mūsų kūnų šiluma. Tai viena seniausių gamtos jėgų ir energijų: šiluma, kuri išsiskiria iš vidaus. Ji apgaubia visą kūną, stimuliuoja kiekvieną ląstelę. Sveikatos gerinimo koncepcija buvo sugalvota Japonijoje ir atitinka tarptautinius saugumo standartus. Infrasauna sertifikuota Europos Sąjungoje, JAV, Rusijoje ir kitose šalyse.

Infrasaunos seansas - nuostabus būdas išvaikyti žiemos šaltuką iš kūno ir sielos, atsipalaiduoti, apvalyti organizmą ir pasikrauti energijos naujiems darbams! O jei šiuo karštu malonumu mėgausitės su mylimu žmogumi, nauda bus dviguba!

INFRASAUNOS PROCEDŪRAI TURĖTIS SAVO RANKŠLUOSČIUS IR ŠLEPETES