Masažai atliekami rankomis

  PEČIŲ JUOSTOS MASAŽAS

img-peciaiKaklo osteochondrozė - šiuolaikinės visuomenės rykštė. Nemalonus jausmas - tarsi velnias būtų užsėdęs ant sprando. Simptomai – deginantis, maudžiantis, badantis, tempiantis skausmas. Kartais tirpsta rankos, skauda galvą ar maudžia po mentimis.
Pečių juostos masažas sumažina kaklo osteochondrozės sukeliamus skausmus. Jis sušildo, atpalaiduoja raumenis, atleidžia spazmus, žymiai sumažina susiformavusį ,,kalną", dėl kurio ypač kompleksuoja moterys. Jeigu raumenys labai įsitempę, masažas atliekamas ir su taurėmis.

Masažas trunka 20 min.
Masažas atliekamas rankomis.


  STUBURO MASAŽAS

img-nugarosmasazasPasaulyje ne mažiau 80% žmonių bent vieną kartą jautė nugaros skausmą. Milijonus žmonių kaklo, pečių, juosmens skausmas vargina nuolat. Dalis tų skausmų praeina negydžius, tačiau kai kurie jų tampa lėtiniais ir žmones ypač vargina. Nugara gali skaudėti ir dėl vidaus organų ligų. Tačiau dažnai nugaros ir kaklo skausmų priežastis - netaisyklinga laikysena sėdint arba dirbant sunkų, monotonišką, nejudrų darbą. Pvz.: vairuojant automobilį, dirbant kompiuteriu, nepatogiai keliant ar nešant.

Stuburo masažas padeda sumažinti skausmą kaklo, nugaros, juosmens – kryžmens srityje. Jo pagalba pagerinama kraujotaka ir limfotaka, atpalaiduojami ir stiprinami stuburą laikantys raumenys, mažinamos ataugos ir sąaugos esančios tarp ir šalia slankstelių.

Atliekant šį masažą galima taikyti ir taurių terapiją. Paprastos medicininės taurės, daugeliui žinomos nuo vaikystės. Taurių dėjimas – vienas iš refleksoterapijos būdų. Dėl mechaninio dirginimo į gilesnius audinius patenka daugiau kraujo ir limfos. Tai teigiamai veikia vidinių organų kraujotaką.

Taures galima dėti ne tik sergant kvėpavimo takų ligomis, bet ir esant nugaros, juosmens skausmams.

Masažas trunka 30 min.
Masažas atliekamas rankomis.


  PĖDŲ MASAŽAS

img-pedumasazasPėdos – kūno dalis, jungianti mus su žeme, nuolat mus nešiojančios, todėl jomis būtina rūpintis. Pėdose gausu nervų ląstelių susijusių su visais organais, todėl šis masažas stiprina ir atstato jų veiklą.
Pėdų masažas – tai trumpa ir efektyvi priemonė atsipalaiduoti, pailsinti pavargusias kojas. Šis masažas tinka daug vaikštantiems, dirbantiems stovimą darbą, po sunkių fizinių krūvių. Masažas gerina kraujo ir limfos apytaką, medžiagų apykaitą, todėl puikiai tinka žmonėms, kurių pėdos nuolat šąla ar esant patinimams. Pėdų masažas padeda atsigauti ir pailsėti visam organizmui.

Masažas trunka 20 minučių.
Masažas atliekamas rankomis.


  VISO KŪNO GILUMINIS MASAŽAS

img-giluminismasazasGiluminis masažas – turi stimuliuojantį poveikį ir itin puiki priemonė žmonėms mėgstantiems stiprų, gilų masažą, turintiems problemų su migrena, skausmais nugaros, pečių, kojų srityje, stuburo iškrypimais, virškinimo sutrikimais, ar kvėpavimo takų ligomis. Po seanso jausitės pailsėję, gyvybingesni, organizmas įgaus daugiau energijos, jausitės žvalūs ir budrūs. Pagal poreikį uždedamos taurės, kurios efektyviai veikia atpalaiduojant įtampas.

Masažas trunka 55 min.
Masažas atliekamas rankomis.


  VISO KŪNO ŠVEDIŠKAS MASAŽAS

Švediškas viso kūno masažas labai paplitęs vakaruose ir JAV. Masažas yra gilus, gerai išjudina visus raumenis ir malonus klientui, turi ir gydomąjį ir atpalaiduojamąjį poveikį. Pagrindinis švediško masažo tikslas - padidinti deguonies pritekėjimą į kraują ir išlaisvinti toksinus, esančius raumenyse.

Masažas suteikia gilų atsipalaidavimo jausmą, skatina kraujotaką, šalina raumenų įtampą. Švediškas masažas itin tinka mūsų regiono gyventojams. Jo metu, galima naudoti įvairius aliejus bei kremus, kurie padeda puoselėti kūno odą, pasyvūs masažo judesiai tonizuoja raumenis, išlaisvina nuo įtampos.

Masažas trunka 50 min.
Masažas atliekamas rankomis.


  VISO KŪNO ATPALAIDUOJAMASIS MASAŽAS


Ramus žmogus – sveikas žmogus.
Atpalaiduojamojo masažo metu atsipalaiduoja visas kūnas, prašviesėja mintys, žmogus pailsi.
Rekomenduojama: protinį ar sėdimą darbą dirbantiems žmonėms, esant hiperaktyvumui ar per mažam judėjimui, kenčiantiesiems nuo nemigos, streso, esant netaisyklingai laikysenai, sutrikus kraujotakai ir limfotakai.

Masažas trunka 50 min.
Masažas atliekamas rankomis.


  LIMFODRENAŽINIS KOJŲ MASAŽAS

Limfodrenažinis kojų masažas padės išvengti ar atitolinti gresiančius rimtus sveikatos sutrikimus.
Tai švelnus atpalaiduojantis ir kartu stiprus stimuliuojantis pėdų, blauzdų ir šlaunų masažas, puikiai tinkantis pavargusioms, apsunkusioms ar didelę fizinę įtampą patiriančioms kojoms atgaivinti ir atpalaiduoti. Sportuojantiems šis masažas padeda sumažinti raumenų įtampas bei išskirstyti susikaupusias pieno rūgštis, palaiko raumenų tonusą bei norimas kūno formas, mažina celiulitą. Limfodrenažinis kojų masažas ypač rekomenduojama esant įvairios kilmės kojų patinimams, kojų nuovargiui, celiulitui mažinti. Efektyviai skaido poodines riebalines sankaupas.

Masažas trunka 40 min.
Masažas atliekamas rankomis.


  KETURIŲ RANKŲ VISO KŪNO MASAŽAS

Keturių rankų masažas - tai unikalus masažas, kurį atlieka du masažuotojai, naudodami šiltus kvapniuosius aliejus. Šie aliejai maitina odą, o švelnūs, lėti bei tolygūs masažuotojų judesiai pašalina susikaupusią įtampą, sumažina stresą ir pagerina vidinę savijautą.

Atpalaiduojantys sichroniški masažuotojų judesiai, skambant relaksacinei muzikai, sukuria nepakartojamą jausmą, trumpam pakylėjantį virš kasdienių problemų ir panardinantį į neapsakomos palaimos būseną...

Masažas trunka 55 min.
Masažas atliekamas rankomis.


  ANTICELIULITINIS KOJŲ, SĖDMENŲ, PILVO MASAŽAS

img-anticeliulitinisCeliulitas būdingas beveik visoms moterims ir merginoms, nepriklausomai nuo kūno apimčių. Celiulitas išryškėja tada, kai giliai odos ląstelėse susikaupia riebalų. Šie labai greitai dauginasi ir užspaudžia kraujotaką bei limfotaką. Sutrinka skysčių tekėjimas ir jie ima kauptis odoje. Dėl to atsiranda apelsino žievelės išvaizda. Daugiausia celiulitas būna ant šlaunų, tačiau gali būti beveik visur: ant rankų, kojų, pilvo, pasmakrėje.

Anticeliulitinis kojų, sėdmenų, pilvo masažas atliekama ne tik rankomis, bet ir su vakuumine taurele. Tai gan skausminga, tačiau veiksminga priemonė. Toks masažas gerina kraujotaką, aktyvina medžiagų apykaitą, daro odą elastingesnę. Atpalaiduoja, tonizuoja, gerina bendrą savijautą, nuotaiką ir miegą.

Masažas trunka 50 min.
Masažas atliekamas rankomis.

 


 

  MASAŽAS KARŠTAIS GRANITO AKMENIMIS

Akmenų terapija, kaip gydymo metodas, pradėta taikyti jau senovėje. Šiuo metu akmenų terapija vis plačiau taikoma stresui šalinti, žmogaus energijos srautams subalansuoti, o žiemą – tai ir puikus būdas pamaloninti šalto oro išvargintą kūną. Dažniausiai masažui naudojami vulkaninės kilmės akmenys, kurių sudėtyje gausu vertingų mineralinių medžiagų, magnio ir geležies. 

Masažas trunka 50 min.
Masažas atliekamas rankomis delne laikant akmenis

MASAŽO PROCEDŪROMS TURĖTI SAVO RANKŠLUOSTĮ IR ŠLEPETES