Masažai atliekami vakuuminiu STARVAC aparatu

 


  NUGAROS MASAŽAS VAKUUMINIU STARVAC APARATU

Vakuuminis nugaros masažas gerina kraujotaką, limfos nutekėjimą, veikia atpalaiduojančiai, raminančiai, mažina riebalinio audinio pertekliu nuo šonų. Masažas atliekamas vakuuminiu aparatu STARVAC, naudojant pagrindinio siurbimo taures ir ritinėlius.


 

  ANTICELIULITINIS BLAUZDŲ, ŠLAUNŲ IR SĖDMENŲ MASAŽAS STARVAC APARATU

Celiulitas būdingas 85 - 98 proc. visų subrendusių moterų, nepriklausomai nuo rasės. Tai nėra patologinė būsena, o tik kosmetinė problema. Celiulitinis audinys trukdo normaliam kraujo ir limfos cirkuliacijos procesui, trukdo iš organizmo pašalinti šlakus. Nepaisant to, per pastaruosius 30 metų, atlikta daug tyrimų siekiant išsiaiškinti celiulito fiziologiją.

Šiuolaikinės technologijos siūlo alternatyvą – vakuuminį masažą su STARVAC aparatu. Masažai atliekami su „ taurėmis", iš kurių vidaus išsiurbiamas oras, o susidaręs vakuumas pakelia odą tarsi kalnelį. Ištepus odą specialiu aliejumi, „taurės" lengvai slysta odos paviršiumi ir atsiurbimo būdu aktyvina kraujotaką bei limfos nutekėjimą. Anticeliulitinio vakuuminio masažo užduotis – suskaldyti poodinį riebalinį audinį, pašalinti toksines medžiagas iš organizmo, pagerinti odos ir raumenų kraujotaką. Po tokio masažo pagreitėja medžiagų apykaita ir nyksta celiulitas. Jis itin efektyvus padedantis sugrąžinti puikias kūno linijas, odos stangrumą, lygumą.


  VISO KŪNO MASAŽAS STARVAC APARATU
Vakuuminis viso kūno masažas gerina kraujotaką, limfos nutekėjimą, šalina toksinus, veikia nuskausminančiai, atpalaiduojančiai, raminančiai.
Masažas atliekamas vakuuminiu aparatu STARVAC.
Šis prietaisas , tai viena iš pažangiausių šių laikų profilaktikos  priemonių naudojama grožio srityje.
Vakuuminis viso kūno masažas šiuo aparatu efektyvus celiulitui mažinti, odos mitybai ir medžiagų apykaitai gerinti, kūno svoriui mažinti, odos senėjimo procesams lėtinti.


 

  VISO KŪNO VIBROMASAŽAS KANDADJA APARATU

img-kandadjaAkupunktūrinio reflektorinio vibromasažo aparatas KANDADJA sukurtas kinų mokslininkų. Šis aparatas bet kokioje pozoje su drabužiais (ant jo sėdint, stovint ar gulint) spirališkai masažuoja visą kūną.
Akupunktūrinio reflektorinio vibromasažas prisodrina visą organizmą deguonimi, aktyvina kraujotaką, puikiai kovoja su celiulitu, ypač pilvo ir klubų srityje.

 MASAŽO PROCEDŪROMS TURĖTI SAVO RANKŠLUOSTĮ IR ŠLEPETES